Online Asansör ve Yürüyen Merdiven Eğitimleri

Yayın TarihiMayıs-Haziran, 2020 Süleyman Özcan Liftinstituut Solutions B.V. Avrasya-Bölge Müdürü Yazdır

Sevgili okurlar,
Geçtiğimiz yıl sonunda Çin’de ortaya çıkan ve tüm dünyaya yayılan korona virüsü artık günlük yaşamımızı ciddi şekilde etkilemiş durumda. Bu süreç, hayatımızı ve ekonomimizi etkilemeye ve değiştirmeye devam ediyor. Hepimize evde kalmaya, mecbur kalmadıkça sokağa çıkmamaya, dışarda insanlar ile aramızda sosyal mesafe koymaya, ellerimizi sürekli temiz tutmaya yönelik tavsiyeler yapılıyor. Okullar kapatılınca dersler televizyonlarda ve internet üzerinden online verilmeye başladı. Bakalım Covid-19 ve sonuçları daha nerelere kadar gidecek

Hem çağımızın bir ihtiyacı olarak hem de karantina günlerine yönelik biz de eğitimlerimizi geçen yıl Kasım ayında online ortama taşıdık. Her ay farklı bir konuda haftalık 70 dakikalık dersler ile online eğitimler vermeye başladık. Online eğitimlerimize başladığımız günden bugüne Çin’den, Hindistan’dan, Ortadoğu’daki farklı ülkelerden ve hatta Amerika’dan katılımlar oldu.

Hazırladığımız interaktif online eğitim ortamında katılımcılar, eğitim sunumunu takip ediyor, eğitmeni ve diğer katılımcıları görüyor ve soru sorabiliyor, yani tam katılımın olduğu bir ortam sağlıyoruz, sadece el sıkışmak mümkün olmuyor. Sunumlar, fotoğraflar ve videolardan oluşuyor, dolayısı ile eğitimlerimiz keyifli ve kolay anlaşılır oluyor. Kullandığımız profesyonel eğitim programı sayesinde eğitim seanslarında herhangi bir aksama veya bağlantı problemi yaşanmıyor. Dünyanın farklı yerlerinden iştirak eden katılımcılar, İstanbul ofisimizden verilen eğitimlere sorunsuz bir şekilde katılıyor. Liftinstituut Solutions’ın global online eğitimleri İstanbul ofisimiz tarafından geliştirilip veriliyor.

Nisan 2020’den itibaren online eğitimlerimizi İngilizce dışında Türkçe ve Fransızca da sunmaya başlıyoruz ve eğitim konularımızı arttırıyoruz: EN 81-20, EN 81-70 serisi, EN 115-1 ve Asansör Bakım Eğitimlerine ek olarak Temel Asansör Bilgisi eğitimi, Asansör Son Kontrol Eğitimi, Yürüyen Merdiven ve Bant Son Kontrol Eğitimlerimizi online ortamda sizlere ulaştıracağız. Her eğitim katılımcılara verilecek bir program dahilinde farklı gün ve saatlerde, her biri en fazla 70 dakika olan dört seans şeklinde olacak. Eğitimlere kendiniz katılabileceğiniz gibi İngilizce ve Fransızca eğitimlere yurtdışındaki müşterilerinizi davet edebilir, müşterilerinize hediye de edebilirsiniz.

Hepimize evde kalmanın tavsiye edildiği bugünlerde evinizden çıkmadan, asansör ve yürüyen merdiven bilginizi geliştirebileceğiniz, tazeleyebileceğiniz eğitimlerimize sadece bir internet bağlantısı ile katılabilirsiniz.

Eğitimlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve katılmak için bizimle eurasia@liftinstituutsolutions.com adresinden iletişime geçmeniz yeterli.

Sağlıklı ve güvenli günler dilerim.