EAYSAD 30’uncu Yılını Kutladı

Yayın TarihiOcak-Şubat, 2020 Yazdır

Ege Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği (EAYSAD) 23 Kasım 2019 Cumartesi günü İzmir, Best Western Konak Hotelde 30’uncu Yılını kutladı.

Derneğin 30’uncu yılı münasebetiyle düzenlenen gece, davete katılamayan konukların mesajlarının okunmasıyla başladı. Daha sonra izletilen, derneğin 30’uncu yılına özel hazırlanan slayt gösterisi ise katılımcılardan büyük beğeni topladı. Slayt gösteriminin ardından Yönetim Kurulu Başkanı Mert Öğüşlü’nün açılış konuşmasını gerçekleştirdiği etkinlik, derneğin uzun yıllardır üyesi olan onursal üyelerine plaket takdim edilmesiyle devam etti. Plaket taktim töreninden sonra ise 30’uncu yıl pastası kesildi ve gece yemek ve müzik eğlencesi ile son buldu.

Etkinlikle ilgili dernek tarafından yapılan açıklamada; “EAYSAD’ın, kurumsal kimliğini kazanmasında katkıları olan ve bugünlere ulaşmasında büyük gayretler gösteren; kurucu başkanlarımıza, Onursal üyelerimize, bizden önce görev almış meslektaşlarımıza, her anlamda manevi ve maddi desteklerini esirgemeyen tüm üye firmalarımıza, işbirliği içerisinde olduğumuz tüm kamu kurum ve kuruluşlara teşekkür ediyoruz. Bu özel ve güzel gecemizde bizleri yalnız bırakmayan değerli üyelerimize, Onursal üyelerimize ve tüm misafirlerimize sonsuz şükranlarımızı sunar, derneğimizin 30. yılını canı gönülden tebrik ederiz.” denildi.