Dubai Fuarına Büyük İlgi

Yayın TarihiMart-Nisan, 2020 Yazdır

İNTERLİFT’in organizatörü AFAG Messen ve 65 yıldır asansör sektörünün gelişimi ve büyümesine katkı sağlayan ELEVATOR WORLD Yayın Gurubunun beraber organize ettiği “The Elevator Show” Dubai Fuarı, 7-9 Eylül 2020 tarihlerinde Dubai Dünya Ticaret Merkezinde düzenlenecek.

Dünya ticaretinin buluşma noktalarından biri olan Dubai’de ilk kez düzenlenecek olan asansör fuarına ilgi bir hayli büyük. Dubai, merkezi konumu ve ulaşım kolaylığı nedeni ile başta Orta Doğu olmak üzere Kuzey Afrika, Doğu Asya ve Avrupa’yı da kapsayan bir ticaret merkezi olması, ilgiyi daha da arttırıyor. Dubai, yatırım dostu ekonomi politikası ve vizesiz giriş imkânı sayesinde hemen hemen tüm ilgili ziyaretçi grupları için de ideal bir yer olarak kabul ediliyor.

Başta sektörümüzün en büyük fuarı olan İnterlift’i yıllardır başarılı bir şekilde organize eden AFAG, bu sene ilki düzenlenecek fuara şimdiden 50’den fazla asansör firmasının katılmaya karar verdiğini duyurdu. Türkiye ile ABD’li firmaların başı çektiği katılımcılar arasında Almanya, İtalya, Finlandiya, Çin, Mısır, Hindistan ve B.A.E.’den firmalar yerlerini ayırttılar. Fuara ek olarak teknik konulardan oluşan kapsamlı bir seminer programı da olacak.

The Elevator Show - DUBAI katılımcıları, Interlift’te alışkın oldukları birinci sınıf hizmeti bekleyebilirler. Bu yüzden yeni ticaret fuarının da Proje Müdürü Joachim Kalsdorf, interlift proje yönetim ekibini daha da güçlendirildi. Ayrıca halihazırda interlift temsilcisi olarak faaliyetlerini sürdüren Bülent Yılmaz, Dubai’deki fuar için de ilgili şirketlerin irtibat kuracağı kişi olacak.