22'nci ELEVATOR WORLD Yılın Projesi Yarışması

Yayın TarihiOcak-Şubat, 2020 Yazdır

Herkesin dört gözle beklediği ELEVATOR WORLD 2020 Yılın Projesi yarışmasının kazananları ile yine karşınızdayız. Sekiz ayrı kategoride birçok göze çarpan katılım gerçekleştiği yarışmada ,Jüri bütün katılımları teker teker inceleyerek yine zor kararlar aldı. Katılımcı eserlerin, ekip çalışanlarının projelerini zamanında yetiştirecek ve bütçe sınırları içerisinde kalacak şekilde odaklanıp, yenilikçi olmaya devam ederken zorlukların üstesinden nasıl geldikleri, işi %100 müşteri memnuniyeti elde edecek şekilde nasıl çalıştıkları örneklerle açıklandı. Her kategorinin kazananlarına olağanüstü çalışmalarını nedeniyle kupaları takdim edildi.

EW ekibi ve Yılın Projesi Jürisi olarak bütün katılımcılara teşekkür ederiz. Okurlarımızın geçem yıl sektörümüzdeki en belirgin başarılardan bazılarını görmekten keyif alacaklarını umuyoruz.

Önümüzdeki yıl yapılacak yarışmaya katılmaya uygun olabilecek, şirketinizin üzerinde çalışmakta olduğu kayda değer projeleri şimdiden düşünmenizde fayda var. Yarışmaya katılacak projelerin özel bir uygulama veya yenilikçi bir tasarım olması ya da büyük bir zorluğun üstesinden gelinmesi gereken bir yaklaşımın sergilendiği dikey, yatay veya eğimli taşıma sistemlerine yönelik çalışmalar olması gerekiyor. Yarışmaya katılımla ilgili ayrıntıların tamamına www.elevatorworld.com/poy adresinden ulaşabilirsiniz. Katılım için son tarih 30 Eylül 2020'dir. Sunulacak projenin asansörle ilgili kısmının yarışma proje kabulünün başladığı tarihten itibaren önceki iki yıl içinde (Nisan 2018 veya sonrasında) tamamlanmış olması gerekiyor.

Proje Kategorileri