TÜM FUAR YAZILARI

SANAL GLE EXPO 2021

Virgo öncü girişimi başarıyla gerçekleştirdi.

Devamı için...

WEE Çin Fuarı Devam Ediyor

Bir yandan ağustos sıcağı ve salgınla ilgili endişeler sürerken 2020 Fuarı Çin’in Dikey Taşıma Sektörünün sağlığını gösteriyor.

Devamı için...

Dubai Fuarına Büyük İlgi

İNTERLİFT’in organizatörü AFAG Messen ve 65 yıldır asansör sektörünün gelişimi ve büyümesine katkı sağlayan ELEVATOR WORLD Yayın Gurubunun beraber organize ettiği “The Elevator Show” Dubai Fuarı, 7-9 Eylül 2020 tarihlerinde Dubai Dünya Ticaret Merkezinde düzenlenecek.

Devamı için...

Interlift 2019

“Asansör Şehri”nde rekorlar kırıldı, güven tazelendi

Devamı için...

Türk Firmalar, Arap Yatırımcılarla Buluştu

Türk-Arap Ülkeleri İşbirliği Derneği (TÜRAP)'nin düzenlediği, 6'ncı Türk- Arap Yapı İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri, İç Mimari, Mobilya Fuarı ile 3'üncü Türk Arap Gayrimenkul Proje Yatırım ve Finansman Fuarı 20-22 Kasım 2019 tarihleri arasında Hotel Pullman İstanbul Airport and Convention Center’da gerçekleştirildi.

Devamı için...

Johannesburg'a Seyahat

GLE Expo Afrika’nın ilk fuarı başarılara imza atıyor.

Devamı için...

'BÜYÜK' ETKİNLİK

Bu yıl 70'incisi düzenlenen NAEC Kongresi ve 2019 Fuarı büyüleyici Midwest’de olması sayesinde unutulmaz bir etkinlik oldu.

Devamı için...

Bir Cemiyet

Uluslararası uzmanlar, Asansör ve Yürüyen Merdiven Teknolojileri 10'uncu Sempozyumuna katıldı.

Devamı için...

Endonezya Fuarı, Bu Yıl İlk Kez Surabaya Şehrinde Düzenlendi

İki yılda bir Jakarta’da düzenlenen Endonezya Asansör ve Yürüyen Merdiven Fuarı, bu yıl 10-12 Temmuz 2019 tarihleri arasında ilk defa Surabaya Grand City Convex Center'da düzenlendi.

Devamı için...

Yapı İstanbul Fuarı 42’nci Kez Kapılarını Açtı

Türkiye'nin en büyük Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı Turkeybuild İstanbul, 18-22 Haziran 2019 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşti.

Devamı için...

LIFTEX 2019

Üç yılda bir düzenlenen fuar 31'inci seferinde büyük rakamlara ulaştı.

Devamı için...

Rusya Asansör Haftası

Rusya’da ve Avrasya Ekonomik Birliği (AEB) ülkelerindeki asansör sektörünün kilit etkinliği olan Rusya Asansör Haftası, Uluslararası Asansör ve Asansör Ekipmanı Fuarı 26-28 Haziran tarihlerinde Ulusal Ekonomi Başarıları Fuar merkezinin (VDNH) 75 no’lu salonunda gerçekleştirildi.

Devamı için...

Yunanistan’da Yapılan ve Başarılı Geçen Ascen.tec Mayıs 2020'de Tekrarlanacak

Yunanistan'ın başkenti Atina'da, Technoekdotiki ve T-Press organizatörleri tarafından düzenlenen Uluslararası Ascen.tec fuarının ilki başarılı bir şekilde gerçekleşti.

Devamı için...

ELEVATOR WORLD ve AFAG işbirliğiyle 'The Elevator Show - Dubai'

Dikey taşımacılık sektörünün en etkin medya ve organizasyon şirketi 7-9 Eylül 2020 tarihlerinde Birleşik Arap Emirlikleri’nin Dubai kentinde yapılacak yeni bir uluslararası fuar olan 'The Elevator Show'a ev sahipliği yapmak üzere bir işbirliğine girdi.

Devamı için...

“Üstün Düşünce, Üstün Ürün”

Tahran’da düzenlenen Dokuzuncu Uluslararası Asansör ve Yürüyen Merdiven Semineri’nin gündeminde Üniversite/Sektör ilişkileri vardı.

Devamı için...

Türk Asansörleri CNR EXPO’da Göz Doldurdu

Uluslararası Asansör & Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı (Avrasya Asansör Fuarı), 20-23 Mart 2019 tarihinde, CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlendi.

Devamı için...

ASANSÖR İSTANBUL 2019’DA Yüzler Güldü

Tarsus Turkey tarafından, Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği’nin (AYSAD) desteği ile 16’ncısı düzenlenen Uluslararası Asansör İstanbul Fuarı 21 - 24 Mart 2019 tarihleri arasında Tüyap Beylikdüzü’nde gerçekleştirildi.

Devamı için...

69'uncu NAEC Kongresi ve 2018 Fuarı

Büyük bir katılım ve Atlantic City'de geçirilen güzel zamanlar

Devamı için...

2018 CTBUH Uluslararası Konferansı

Dubai ve Abu Dabi, ''Çok Merkezli Şehirler: Dikey Şehirciliğin Geleceği'' konusu üzerine, Dikey Ulaşım sektöründen yoğun destek alan, katılımı yüksek bir etkinliğe ev sahipliği yaptı.

Devamı için...

Arap Yatırımcılar Yeni İşbirlikleri İçin Türk Firmalarıyla Buluştu

Türk-Arap Ülkeleri İşbirliği Derneği (TÜRAP)'nin düzenlediği, 5'inci Türk- Arap Yapı İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri, İç Mimari, Mobilya Fuarı ile 2'nci Türk Arap Gayrimenkul Proje Yatırım ve Finansman Fuarı 20-22 Kasım 2018 tarihleri arasında Hotel Pullman İstanbul Airport and Convention Center’da gerçekleştirildi.

Devamı için...

TRANSİST 2018 4C Temasıyla Gerçekleşti

İstanbul Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde 11'inci kez düzenlenen TRANSİST İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarı, 8-10 Kasım 2018 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Devamı için...

IEES 2018

İstanbul'da gerçekleşen ilk etkinlik, küresel bir seyirci kitlesini ve uzman konuşmacıları ağırladı.

Devamı için...

Asansör Dünyası Polonya’da buluştu

100’den fazla VT (Düşey Taşımacılık) Şirketi EURO-LIFT Expo’da ürünlerini teşhir edip sergiledi.

Devamı için...

7’nci Uluslararası İran Asansör Fuarı

Her yıl düzenlenen Uluslararası İran Asansör Fuarının 7’ncisi 19-22 Temmuz 2018 tarihleri arasında Tahran Uluslararası Fuar Merkezinde gerçekleşti.

Devamı için...

IEES-2018’in Programı Belli Oldu

Geçtiğimiz Nisan ayında duyurusu yapılan Uluslararası Asansör ve Yürüyen Merdiven Sempozyumu (Internationlal Elevator & Escalator Symposium-IEES)’nun programı açıklandı.

Devamı için...

Wee Expo 2018 Çin Fuarı

Son trendler Şangay’da düzenlenen 13'üncü WEE Expo’da sahnedeydi.

Devamı için...

Italiaeleva 2018

İtalyan Asansör Kongresi Hedefini Büyütmek İstiyor

Devamı için...

Yapı İstanbul Fuarı 41’inci Kez Kapılarını Açtı

Türkiye’nin en büyük Yapı Fuarı TURKEYBUILD İSTANBUL, 8-12 Mayıs 2018 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşti. 17 ülkeden bine yakın katılımcının yer aldığı fuar, yaklaşık 86 bin ziyaretçiyi ağırladı.

Devamı için...

Elevcon 2018

Asansör Teknolojileri kapsamında gerçekleşen 22'nci IAEE Kongresi’ne Berlin ev sahipliği yaptı.

Devamı için...

IEE Expo 2018

Yedincisi düzenlenen ve Messe Frankfurt çatısı altında ilk defa gerçekleştirilen fuar, yerleşik formatına sadık kalıp, daha fazla heyecan veriyor.

Devamı için...

3. Expo Lift Ukrayna Fuarı Lviv’de Gerçekleşti

Ukrayna’nın ünlü tarihi şehri Lviv 17-19 Nisan 2018 tarihlerinde gerçekleşen Expo Lift Ukrayna fuarında, başta Ukrayna olmak üzere, Türkiye, Yunanistan ve Belarus’tan gelen 20 firmaya ev sahipliği yaptı.

Devamı için...

İstanbul WINEURASIA 2018 ile Dünya Sanayi Devlerini Ağırladı

Deutsche Messe AG Türkiye Ofisi Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş. tarafından 15-18 Mart 2018 tarihleri arasında TUYAP Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen WIN EURASIA 2018 Fuarı rekor düzeyde ziyaretçi ile tamamlandı.

Devamı için...

INELEX İzmir Fuarı 11’inci Kez Kapılarını Açtı

11’inci INELEX Asansör ve Asansör Teknolojileri Fuarı yeni fuar alanı olan “Fuar İzmir” in D Salonunda 26-28 Nisan 2018 tarihlerinde çeşitli etkinliklerle ziyaretçi akınına uğradı.

Devamı için...

Expo Turkey by Qatar İki Yaşında

Türkiye ve Katar arasındaki diplomatik ilişkilerin ticarette de sürdürülebilir şekilde yansımasına katkıda bulunmak amacı ile düzenlenen Expo Turkey by Qatar fuarı 17 – 19 Ocak 2018 tarihleri arasında Doha Exhibition and Convention Center’da (DECC) kapılarını ikinci kez açtı.

Devamı için...

LIFTECH EXPO KAHİRE

Beşinci Liftech Expo Kahire Fuarı 1-3 Şubat 2018 tarihleri arasında 85 firmanın katılımı ile Kahire Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleşti.

Devamı için...

Türk ve Arap İş Adamı Heyetleri TURAB Fuarında Buluştu

TURAB Fuarcılık Organizasyon A.Ş. (TURABEXPO) tarafından 6-8 Aralık 2017 tarihleri arasında Pendik Greenpark Hotel’ de, 1. Türk – Arap Gayrimenkul, Proje, Yatırım, Finansman Fuarı ve 4. Türk-Arap Yapı-İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri, İç Mimari, Mobilya Fuarı, İşbirliği Alım Heyeti Organizasyonu gerçekleştirildi.

Devamı için...

Transist, Kapılarını Ulaşım için 10. Kez Açtı

Uluslararası İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarı Transist 2017, İstanbul Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde, 2 – 4 Kasım 2017 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi ve Lütfi Kırdar Rumeli Salonu’nda 10’uncu kez gerçekleşti.

Devamı için...

EEMKON 2017 Kongresi

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası adına İstanbul Şubesi tarafından 16-17-18 Kasım 2017 tarihlerinde İstanbul Harbiye Askeri Müze Kültür Sitesi’nde “Elektrik Elektronik Mühendisliği Kongresi 2017 (EEMKON 2017) düzenlendi.

Devamı için...

“Enerji ve Gelecek“ IV. Enerji Verimliliği Kongresi’nin Ana Teması Oldu

Makine Mühendisleri Odası (MMO) Kocaeli Şubesi tarafından düzenlenen IV. Enerji Verimliliği Kongresi, 13-14 Ekim 2017 tarihlerinde Kocaeli Üniversitesi Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Devamı için...

III. Robot Yatırımları Zirvesi

Bu yıl üçüncü kez kapılarını açan Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi, 84 firmanın katılımıyla 4-6 Ekim 2017 tarihinde İstanbul Yeşilköy’de gerçekleştirildi. Zirve esnasında çok sayıda katılımcı firma yeni iş bağlantıları yapma fırsatı yakaladı.

Devamı için...

7. Asansör & Yürüyen Merdiven Teknolojileri Sempozyumu

İngiltere, Northamptonshire’daki 7. Asansör ve Yürüyen Merdiven Teknolojileri Sempozyumu 20 – 21 Eylül 2017 tarihlerinde yapıldı. Sempozyumda 16 farklı ülkeden 125’in üzerinde katılımcı yer aldı.

Devamı için...

2017 NAEC Plan Değişikliği

NAEC, 2017 kongre ve sergi organizasyonunu kasırgaya rağmen Atlantic City'de gerçekleştirdi.

Devamı için...

6’ncı Uluslararası Tahran Asansör ve Yürüyen Merdiven Fuarı

Altıncı Uluslararası Asansör Endüstrisi ve İlgili Ekipmanlar Fuarı, 10-13 Temmuz 2017 tarihleri arasında, yurtiçi ve yurtdışı firmaların katılımı ile Tahran Fuar Merkezinde düzenlendi.

Devamı için...

Rusya Asansör Haftası 2017 VDNH’de Gerçekleştirildi

Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu’nun (BDT) önemli bir etkinliği olan Rusya Asansör Haftası fuarı, 25-27 Nisan tarihinde VDNH fuar merkezinde yer alan pavilion 75’te gerçekleştirildi.

Devamı için...

40. Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul 40 Farklı Konuda Etkinliğiyle Tam Puan Aldı

40 farklı konudaki etkinlikleriyle, dünyaca ünlü konuşmacılarıyla, ödülleriyle, yenilikçi malzemeleriyle yapı sektörünün mihenk taşı olan 40. Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul 23 – 27 Mayıs 2017 tarihinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Devamı için...

ASFED Eğitim Seminerlerine Hız Kesmeden Devam Ediyor

Asansör Sanayicileri Federasyonu’nun (ASFED) Türkiye genelinde düzenlediği EN 81-20 /50 eğitim seminerlerine 2017 yılında da hız kesmeden devam ediyor.

Devamı için...

Avrasya Asansör Fuarı Büyümeye Devam Ediyor

CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık, ASFED (Asansör Sanayicileri Federasyonu) ve TASİAD (Tüm Asansör Sanayici ve İş adamları Derneği) tarafından organize edilen, Uluslararası Avrasya Asansör, Yürüyen Merdiven Sanayi ve Teknolojileri Fuarı, 22 – 25 Mart 2017 tarihlerinde CNR EXPO Yeşilköy’de düzenlendi.

Devamı için...

15’inci Uluslararası Asansör İstanbul Fuarı, Asansörlere Dair Yeniliklerle Görücüye Çıktı

İFO Fuarcılık tarafından AYSAD’ın (Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği) desteği ile bu yıl 15’incisi gerçekleştirilen Uluslararası Asansör İstanbul, 23-26 Mart 2017’de TÜYAP’da düzenlendi.

Devamı için...

LIFTECH Expo Cidde Fuarında Türkiye Çıkarması

Suudi Arabistan’ın Cidde kentinde ilk kez düzenlenen LIFTECH Expo Cidde Fuarına 65 firma katıldı. Türkiye, 30 firma ve çok sayıda ziyaretçi ile fuara damgasını vurdu.

Devamı için...

Asansörlerde Teknik Düzenlemeler Semineri Yapıldı

TASİAD’ın düzenlediği, Asansörlerde Teknik Düzenlemeler başlıklı Seminerin ilk bölümünde Asansör Standartlarının (TS EN 81-20/50) Getirdiği Yenilikler, Asansör Yönetmeliği (2014/33/AB)’nin Getirdiği Yenilikler; ikinci bölümde de Piyasa Gözetim ve Denetim İşleyişi konusuna odaklandı.

Devamı için...

GLE Expo 2016 Dakka’nın Asansör İstikameti

İkinci Uluslararası Asansör Sektörü Fuarı Global Asansör ve Yürüyen Merdiven Fuarı (GLE Expo) 2016, 16 – 18 Kasım 2016 tarihler arasında, Bangladeş’in Dakka kentinde gerçekleştirildi.

Devamı için...

ExpoElevator Brezilya 2016

Latin Amerika’nın Tek Asansör Fuarı 5 bin Kişiyle Rekor Kırdı

Devamı için...

6. U.K. Asansör ve Yürüyen Merdiven Teknolojileri Sempozyumu

United Kingdom, Northamptonshire’daki 6. Asansör ve Yürüyen Merdiven Teknolojileri Sempozyumu 21 – 22 Eylül 2016 tarihlerinde yapıldı.

Devamı için...

EURO-LIFT ve Lokum Expo Başarıyla Sona Erdi

18 – 20 Ekim tarihleri arasında yapılan fuarlara yaklaşık 2 bin kişi katıldı. Fuarda 18 ülkeden 108 katılımcı yer aldı.

Devamı için...

United 2016

Başarıyla geçen ortak kongreye konuksever Montreal ev sahipliği yaptı.

Devamı için...

LIFTEX 2016 Yoğun İlgi Gördü

Üç yılda bir düzenlenen LIFTEX, 25-26 Mayıs 2016 tarihlerinde Londra Excel’de yapıldı. 14 ülkeden 100’ün üzerinde firmanın katıldığı fuar, yeni ürünlerin yanı sıra birçok etkinliğe sahne oldu.

Devamı için...

ItaliaEleva 2016 Büyümeyi Sürdürüyor

16-18 Haziran 2016 tarihlerinde, Roma’da gerçekleşen Italiaeleva Asansör Sektörü Kongresi ve Fuarı, üç yıl içinde katılımcılar ve metrekare bakımından büyüdü.

Devamı için...

Expo Lift Ukrayna’ya Türkiye’den Üç Firma Katıldı

Expo Lift Ukraine Fuarı 18-20 Nisan, konferans da 21-22 Nisan’da Ukrayna’nın Lviv kentinde gerçeklesti. Fuara dergimiz dâhil üç Türk firması katıldı.

Devamı için...

Wee Expo 2016

10-13 Mayıs’da Şangay Ulusal Fuar ve Kongre Merkezi’nde, 135.500 m2 alanda gerçekleşen Wee Expo 2016, 1.200 katılımcı ve 130 bini aşkın ziyaretçiyle rekor kırdı.

Devamı için...

INELEX 2016 Profesyonelleri İzmir’de Buluşturdu

İzmir Asansör ve Asansör Teknolojileri Fuarı INELEX 2016’ya 107 firma katıldı. Türkiye’nin yeni fuar alanı Fuar Izmir’de yapılan organizasyonu 10.300 kisi ziyaret etti.

Devamı için...

Avrasya Asansör Fuarı’nın gözü zirvede

İkincisi düzenlenen Avrasya Asansör Fuarı, rüştünü ispatladı. 20 bin 393 profesyonelin ziyaret ettiği fuarın katılımcılarının % 65’i; 22-25 Mart 2017 tarihleri arasındaki fuar için şimdiden sözleşmelerini yeniledi.

Devamı için...

IEE EXPO 2016’ya 22 ülke katıldı

Başarılı geçen altıncı Uluslararası Asansör & Yürüyen Merdiven (IEE) Fuarı, sektör için heyecan verici dönemlerin sinyalini veriyor.

Devamı için...