Elevator World İngiltere Menşeli Elevation Dergisini Aldı

DateTemmuz 2018 Yazdır

Elevator World İngiltere Menşeli Elevation Dergisini Aldı

Uluslararası bina ulaşım endüstrisinde sınıfının lider dergisi olan Elevator World, Inc., İngiltere'nin köklü dergisi Elevation dergisini bünyesine kattı. Bu yeni girişimle Elevator World olarak, dikey ulaşım sektöründe daha fazla kitleye alanında güvenilir haberler sunmanın yanısıra, müşterilerimize de küresel bir pazarlama platformu sunarak misyonumuzu daha ileriye taşıyoruz.

İngiltere sektörünün deneyimli ismi Ish Buckingham tarafından 1994’ten beri üç ayda bir yayımlanan Elevation, özellikle İngiliz asansör sektörünü hedefliyor. Buckingham, yönetici müdür ve editör olarak yayının başlangıcından bu yılki erken emekliliğine kadar görev yaptı. Asansör sektöründe İngiltere’nin tek dergisi olan Elevation 2000’den fazla okuyucuya ulaşmakta. Birleşik Krallık menşeli danışmanlık firması LECS (UK) Ltd.’da Genel Müdürlük yapan ve uzun yıllar Elevation dergisinde editoryel çalışmalarda bulunan David Cooper derginin editörü olacak. Elevation ekibinden Suzanne McCoy da Birleşik Krallık’ta ana iletişim sorumlusu olacak.

Elevator World Başkan Yardımcısı T. Bruce MacKinnon yaptığı açıklamada, “Elevator World. Inc. bu fırsatı Birleşik Krallık'ın asansör sektörünü tamamen temsil edebilme ve Elevation’ın 24 yıllık geçmişine tecrübe katma fırsatı olarak görüyoruz. Kurum olarak Elevator World’ün güvenilir ve yerinde sunduğu haberleri gerçekleştirmek, birlikte çalışmaya başlamak ve işlerinde nasıl bir fayda sağlayabileceğimizi daha iyi görmek adına yerel sanayicilerle buluşmak için sabırsızlanıyoruz” dedi.