Türk ve Arap İş Adamı Heyetleri TURAB Fuarında Buluştu

Yayın TarihiOcak-Şubat, 2018 Yazdır

TURAB Fuarcılık Organizasyon A.Ş. (TURABEXPO) tarafından 6-8 Aralık 2017 tarihleri arasında Pendik Greenpark Hotel’ de, 1. Türk – Arap Gayrimenkul, Proje, Yatırım, Finansman Fuarı ve 4. Türk-Arap Yapı-İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri, İç Mimari, Mobilya Fuarı, İşbirliği Alım Heyeti Organizasyonu gerçekleştirildi.

Türk-Arap Ülkeleri İşbirliği Derneği (TÜRAP) desteği ile Türkiye ve Arap ülkeleri arasında proje üretmek, Türk ve Arap iş adamlarını bir araya getirmek, Arap ülkelerine ziyaretlerde bulunmak, Türk ve Arap İş Adamı heyetlerini Türkiye’de ve yurtdışında buluşturmak amacıyla düzenlenen organizasyonun açılışını Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan yardımcısı Doç. Dr. Hasan Ali Çelik yaptı.

Organizasyona 1000’ in üzerinde Arap ve Türk İşadamı katılım sağladı. Yerli ve yabancı katılımcıların fuar alanında kurdukları stantlarında ürünlerini sergileyip ikili görüşmeler yapma fırsatı bulduğu organizasyona, Asansör Sektöründen de katılım oldu. Merih Asansör, Fupa Lift, Ceyas Asansör firmaları ile Argeset, Kağıttan İşler, Önder Asansör, Özray ve SRL Lift firmaları Elevator Promotion Organization (EPO) çatısı altında birleşerek stantlarında ürünlerini tanıttılar.