Uluslararası Asansör ve Yürüyen Merdiven Sempozyumu IEES-2018’in Programı Belli Oldu

Yayın TarihiEylül-Ekim, 2018 Yazdır

Geçtiğimiz Nisan ayında duyurusu yapılan Uluslararası Asansör ve Yürüyen Merdiven Sempozyumu (Internationlal Elevator & Escalator Symposium-IEES)’nun programı açıklandı. 15-16 Kasım 2018 tarihlerinde, Renaissance Polat İstanbul Hotel’de gerçekleşecek etkinliğe alanında uzman dünyaca ünlü isimler katılacak.

Elevator World Inc. ve Liftinstituut Solutions B.V'nin birlikte düzenlediği etkinlik, her yıl 2 gün süre ile dünyanın farklı bir ülkesinde gerçekleştirilecek. İlki İstanbul’da düzenlenecek sempozyumun sunum dili ise sadece İngilizce olacak.

Daha verimli olması ve karşılıklı iş ilişkileri kurulabilmesi amacıyla katılımcı sayısının sınırlı tutulacağı sempozyumda sunumlar ise 30’ar dakikalık sürelerden oluşacak. Sempozyum maliyetinin tamamının bilete yansıtılmaması amacı ile sınırlı sayıda stant alanı da satışa sunuldu. Sunum aralarında misafirlerin ikramlar eşliğinde diğer misafirlerle tanışma ve görüşme imkânı bulacağı etkinlikte stantların tamamı sempozyum salonunda yer alacak.

Kar amacı gütmeyen bu organizasyonda oluşacak etkinliğin geliri ise dünya çapında, başta çocuklar olmak üzere engelliler ve yetişkinlere güvenli asansör ve yürüyen merdiven kullanımına dair eğitimler veren Elevator Escalator Safety Foundation (EESF) derneğine aktarılacak.

Sempozyum hakkında daha fazla bilgi edinmek ve kayıt yaptırmak için www.elevatorsymposium.org sitesini ziyaret edebilirsiniz.

IEES – 2018, Uluslararası Asansör ve Yürüyen Merdiven Sempozyumunun iki günlük programı:https://www.elevatorsymposium.org/Program