Expo Lift Ukrayna’ya Türkiye’den Üç Firma Katıldı

Yayın Tarihi 18 Nisan 2016 Dürdane Abdal Yazdır

Expo Lift Ukraine Fuarı 18-20 Nisan, konferans da 21-22 Nisan’da Ukrayna’nın Lviv kentinde gerçeklesti. Fuara dergimiz dâhil üç Türk firması katıldı.

Expo Lift Ukraine 2016, 18-20 Nisan tarihlerinde, Ukrayna’nın Lviv kentinde gerçekleşti. Daha önceleri sadece konferans şeklinde gerçekleştirilen organizasyon, iki seferdir fuar da içeriyor. Fuar 18-20 Nisan tarihlerinde, bu yıl 16.’sı düzenlenen konferans da 21-22 Nisan’da yapıldı.

Özellikle Ukrayna ile birlikte Doğu Avrupa pazarına odaklanan fuarda 20 katılımcı yer aldı. Türkiye’den üç firma (Ah&Met Asansör, Sanel Asansör ve dergimiz Elevator World Turkey), İspanya,Yunanistan ve Belarus’tan birer firma katıldı.

Ukrayna ile ticaret hacmini genişletmeyi hedefeyen Ah&Met Asansör ile Sanel Asansör’ün standları yoğun ilgi topladı. Dergimizin standı da gerek dergilerimiz gerek teknik kitaplarımızla ilgi odağı oldu.

Fuarın ikinci akşamı, fuar organizatörü Ukraynalı WLC firması tarafından Lviv Grejzar Restoranda güzel ve eğlenceli bir gala yemeği ile konuklar ağırlandı.