HABER

KONAYDER  TS EN 81-20/50 Eğitimi verdi

KONAYDER TS EN 81-20/50 Eğitimi verdi

Konya Asansörcüler Yürüyen Merdiven Sanayiciler Derneği (KONAYDER) Konya Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü’nün desteği ile 1 Şubat 2018 tarihinde Konya Bayır Diamond Hotel’de “TS EN 81-20/50 Standartları İle Gelen Ana Değişiklikler” konulu bir eğitim verdi.

Devamı için...
Tüm Liste

FUAR

Expo Turkey by Qatar İki Yaşında

Expo Turkey by Qatar İki Yaşında

Türkiye ve Katar arasındaki diplomatik ilişkilerin ticarette de sürdürülebilir şekilde yansımasına katkıda bulunmak amacı ile düzenlenen Expo Turkey by Qatar fuarı 17 – 19 Ocak 2018 tarihleri arasında Doha Exhibition and Convention Center’da (DECC) kapılarını ikinci kez açtı.

Devamı için...
Tüm Liste

DOSYA

Heliport Asansör Tasarımı

Heliport Asansör Tasarımı

Pera Mühendislik tarafından özel olarak tasarlanan Heliport Asansörü, helikopter erişiminin olduğu her çatıya uygulanabilmektedir. Bina çatısında kot farkı yaratmayan kabini sayesinde, helikopterin inişi ve kalkışı için de hiçbir tehdit oluşturmuyor.

Devamı için...
Tüm Liste

REKLAM

SOSYAL ETKİNLİKLER

ASFED Yönetim Kurulu Üyeleri, EAYSAD Geleneksel Kahvaltısında Dernek Üyelerini Bilgilendirdi

Ege Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği (EAYSAD) 8 Nisan 2017 tarihinde İzmir Buca’da, üyeleri ve Asansör Sanayicileri Federasyonu (ASFED) Yönetim Kurulu’nun katıldığı kahvaltı organizasyonu düzenledi.

Sektör Kadınları Bir Araya Geldi

Sektörde kadın buluşmaları etkinliği 8 Mart Dünya kadınlar gününde Pendik Divan Otelde gerçekleşti. Asansör sektörüne gönül vermiş kadınların bir araya geldiği toplantıda, bir sonraki etkinlik için daha fazla kadın çalışanla bir arada olma sözü verildi.

EAYSAD sektöre yönelik bir taahhütname hazırlıyor

EAYSAD’ın geleneksel hale getirdiği kahvaltı organizasyonunun en yenisinde, üyelerin ve meslektaşların kesimin mutabık kalacağı bir Taahhütname hazırlanmasına karar verildi.

Mitsubishi Electric’ten Dakikada 1,230 Metreye Ulaşan Asansör

Mitsubishi Electric dünyanın en hızlı asansörlerinin hızını dakikada 1,230 metreye yükseltiyor. Bu yeni teknoloji, Çin’in en yüksek binası olan 632 metrelik Shanghai Tower’daki üç asansörden birine yüklenecek.

Sektörümüz Bu Yıl da İftar Coşkusunu Birlikte Yaşadı

Asansör sektörümüzdeki kurum ve kuruluşlar, bu yıl da iftar yemeği organizasyonlarıyla Ramazan ayının manevi havasını birlikte yaşadı...

Deltatek & Lifsor Personel Pikniği Coşkulu Geçti

Deltatek & Lifsor Asansör’ün her sene yaz ayına girerken gerçekleştirdiği geleneksel personel pikniği bu yıl da coşkulu geçti...

Ahmet Sabit Bulut, Üniversiteli Ögrencilere Deneyimlerini Aktardı

Bulut Makina Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sabit Bulut, kendisinin de mezun olduğu Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nün öğrencilerine seminer verdi...

Bulut Makina Gençlerin ve Üniversitelerin Yanında

Bulut Makina gençlere ve üniversitelere olan desteğini sürdürmeye devam ediyor. Birçok projenin sponsorluğunu üstlenen Bulut Makina, destek verdiği öğrencilerin bir kısmına staj ve sonrasında tam zamanlı olarak çalışma imkânı da sunuyor.

MEKİSAN Geleceğin Makine Mühendisi Adaylarını Ağırladı

Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Kulübü öğrencileri, 7 Aralık 2017 tarihinde Mekisan Asansörü ziyaret etti.

20’nci ELEVATOR WORLD Yılın Projesi

2017 PROJE YARIŞMASI

Gelenekselleşen Yılın Projesi yarışmamızın sonuçları ile tekrar sizlerle buluşmanın gururunu yaşıyoruz. Dokuz kategorinin tamamında birçok mükemmel yarışma projesi aldık.