HABER

Forza Asansör Market Açıldı

Forza Asansör Market Açıldı

Sektörde 20 yılı aşan deneyimi ile herkesin yakından tanıdığı Serap Aydın, Mart 2017’de kuruluşunu tamamladığı Forza Asansör Market ile sektöre yeni bir soluk kazanırdı.

Devamı için...
Tüm Liste

FUAR

Rusya Asansör Haftası 2017 VDNH’de Gerçekleştirildi

Rusya Asansör Haftası 2017 VDNH’de Gerçekleştirildi

Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu’nun (BDT) önemli bir etkinliği olan Rusya Asansör Haftası fuarı, 25-27 Nisan tarihinde VDNH fuar merkezinde yer alan pavilion 75’te gerçekleştirildi.

Devamı için...
Tüm Liste

DOSYA

Asansör Kumanda Panoları

Asansör Kumanda Panoları

Asansör kumanda panoları, Asansör Yönetmeliği’ne ve EN 81-1+A3 şartlarına, 31 Ağustos 2017 tarihinden itibaren piyasaya arz edilecek kumanda panolarının ise EN 81-20 ve EN 81-50 standartlarına uygun olması gerekir.

Devamı için...
Tüm Liste

REKLAM

SOSYAL ETKİNLİKLER

ASFED Yönetim Kurulu Üyeleri, EAYSAD Geleneksel Kahvaltısında Dernek Üyelerini Bilgilendirdi

Ege Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği (EAYSAD) 8 Nisan 2017 tarihinde İzmir Buca’da, üyeleri ve Asansör Sanayicileri Federasyonu (ASFED) Yönetim Kurulu’nun katıldığı kahvaltı organizasyonu düzenledi.

Sektör Kadınları Bir Araya Geldi

Sektörde kadın buluşmaları etkinliği 8 Mart Dünya kadınlar gününde Pendik Divan Otelde gerçekleşti. Asansör sektörüne gönül vermiş kadınların bir araya geldiği toplantıda, bir sonraki etkinlik için daha fazla kadın çalışanla bir arada olma sözü verildi.

EAYSAD sektöre yönelik bir taahhütname hazırlıyor

EAYSAD’ın geleneksel hale getirdiği kahvaltı organizasyonunun en yenisinde, üyelerin ve meslektaşların kesimin mutabık kalacağı bir Taahhütname hazırlanmasına karar verildi.

Mitsubishi Electric’ten Dakikada 1,230 Metreye Ulaşan Asansör

Mitsubishi Electric dünyanın en hızlı asansörlerinin hızını dakikada 1,230 metreye yükseltiyor. Bu yeni teknoloji, Çin’in en yüksek binası olan 632 metrelik Shanghai Tower’daki üç asansörden birine yüklenecek.

Sektörümüz Bu Yıl da İftar Coşkusunu Birlikte Yaşadı

Asansör sektörümüzdeki kurum ve kuruluşlar, bu yıl da iftar yemeği organizasyonlarıyla Ramazan ayının manevi havasını birlikte yaşadı...

Deltatek & Lifsor Personel Pikniği Coşkulu Geçti

Deltatek & Lifsor Asansör’ün her sene yaz ayına girerken gerçekleştirdiği geleneksel personel pikniği bu yıl da coşkulu geçti...

Ahmet Sabit Bulut, Üniversiteli Ögrencilere Deneyimlerini Aktardı

Bulut Makina Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sabit Bulut, kendisinin de mezun olduğu Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nün öğrencilerine seminer verdi...