HABER

RoyalCert’ten Kıtaları Bir araya Getiren Toplantı

RoyalCert’ten Kıtaları Bir araya Getiren Toplantı

RoyalCert her yıl düzenlediği ve iş ortakları olan ülkelerden katılımcıların bulunduğu Deneyim Paylaşım Toplantısını, (Experience Exchange Meeting) Yönetim Kurulu Başkanı Alphan Namlı başkanlığında bu yıl 24-28 Temmuz 2017 tarihleri arasında Kapadokya’ da gerçekleştirdi.

Devamı için...
Tüm Liste

FUAR

6’ncı Uluslararası Tahran Asansör ve Yürüyen Merdiven Fuarı

6’ncı Uluslararası Tahran Asansör ve Yürüyen Merdiven Fuarı

Altıncı Uluslararası Asansör Endüstrisi ve İlgili Ekipmanlar Fuarı, 10-13 Temmuz 2017 tarihleri arasında, yurtiçi ve yurtdışı firmaların katılımı ile Tahran Fuar Merkezinde düzenlendi.

Devamı için...
Tüm Liste

DOSYA

Ankara’da Yatırım Fırsata Dönüşüyor

Ankara’da Yatırım Fırsata Dönüşüyor

Ankara nüfusu 2015 yılı itibariyle 5,27 milyon kişi olup, yıllık nüfus artış hızı yüzde 2,31 oldu. Kilometrekareye 215 kişinin düştüğü Ankara’da net göç hızı yüzde 9,7 olarak ölçüldü. Ayrıca, ortanca yaşın 32,7 olduğu Ankara’da toplam yaş bağımlılık oranı yüzde 40,9 olarak belirlendi.

Devamı için...
Tüm Liste

REKLAM

SOSYAL ETKİNLİKLER

ASFED Yönetim Kurulu Üyeleri, EAYSAD Geleneksel Kahvaltısında Dernek Üyelerini Bilgilendirdi

Ege Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği (EAYSAD) 8 Nisan 2017 tarihinde İzmir Buca’da, üyeleri ve Asansör Sanayicileri Federasyonu (ASFED) Yönetim Kurulu’nun katıldığı kahvaltı organizasyonu düzenledi.

Sektör Kadınları Bir Araya Geldi

Sektörde kadın buluşmaları etkinliği 8 Mart Dünya kadınlar gününde Pendik Divan Otelde gerçekleşti. Asansör sektörüne gönül vermiş kadınların bir araya geldiği toplantıda, bir sonraki etkinlik için daha fazla kadın çalışanla bir arada olma sözü verildi.

EAYSAD sektöre yönelik bir taahhütname hazırlıyor

EAYSAD’ın geleneksel hale getirdiği kahvaltı organizasyonunun en yenisinde, üyelerin ve meslektaşların kesimin mutabık kalacağı bir Taahhütname hazırlanmasına karar verildi.

Mitsubishi Electric’ten Dakikada 1,230 Metreye Ulaşan Asansör

Mitsubishi Electric dünyanın en hızlı asansörlerinin hızını dakikada 1,230 metreye yükseltiyor. Bu yeni teknoloji, Çin’in en yüksek binası olan 632 metrelik Shanghai Tower’daki üç asansörden birine yüklenecek.

Sektörümüz Bu Yıl da İftar Coşkusunu Birlikte Yaşadı

Asansör sektörümüzdeki kurum ve kuruluşlar, bu yıl da iftar yemeği organizasyonlarıyla Ramazan ayının manevi havasını birlikte yaşadı...

Deltatek & Lifsor Personel Pikniği Coşkulu Geçti

Deltatek & Lifsor Asansör’ün her sene yaz ayına girerken gerçekleştirdiği geleneksel personel pikniği bu yıl da coşkulu geçti...

Ahmet Sabit Bulut, Üniversiteli Ögrencilere Deneyimlerini Aktardı

Bulut Makina Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sabit Bulut, kendisinin de mezun olduğu Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nün öğrencilerine seminer verdi...

FOTOĞRAF YARIŞMASI 2017 KAZANANLARI

FOTOĞRAF YARIŞMASI 2017 KAZANANLARI

Beşincisi düzenlenen Yıllık Fotoğraf Yarışmamız, dünya çapında 200’den fazla katılımcıya ulaştı. Yaklaşık 3.200 çevrimiçi seçmen, 61 finalistten yedi kategorideki galipleri seçmek için oylarını kullandı.